Sekrety rozwoju Twojej firmy

Właściciele firm mają dużo celów, gdy rozpoczynają własną działalność, w tym szybki wzrost i uznanie dla ich nowego przedsięwzięcia. Ale szybki sukces nie jest często standardem: nie ma specyficznego „specjalnego sosu”, który można dodać do przepisu w celu uzyskania bezzwłocznego rezultatu i nic nie jest gwarantowane.

Istnieją aczkolwiek metody, aby uzyskać etapy postępu, które mogą przyczynić się do sukcesu.

Czytaj dalej Sekrety rozwoju Twojej firmy

Szkolenia, nisza edukacyjna potrzebna gospodarce.

Edukacja szkolna i studia nie zapewniają w dużej części praktycznych kwalifikacji. Ludzie coraz częściej uczęszczają na rozmaite szkolenia, które można uznać za bardzo dochodowy biznes. Szkolenia po prostu uzupełniają niszę edukacyjną i dla niektórych osób są jedyną drogą do awansu. Szkolenia organizowane są w większości w małych grupach. Nastawienie czysto praktyczne i bardzo duże kwalifikacje prowadzących sprawiają, że na szkolenia chętnie się uczęszcza.

Czytaj dalej Szkolenia, nisza edukacyjna potrzebna gospodarce.

Jak sfinansować rozwój firmy?

Prowadzenie firmy, szczególnie na początku, to pasmo przewidzianych i nieprzewidzianych wydatków oraz niewielkich zysków. Z reguły nie wystarczają one na sfinansowanie rozwoju firmy, nie pozwalają na inwestycje, które mogłyby rozwinąć firmę. Z tego powodu wielu przedsiębiorców staje przed problemem pozyskania środków finansowych, pozwalających sfinansowanie zaplanowanych inwestycji. W zasadzie problemem to nie jest – istnieje wiele możliwości pozyskania środków z zewnątrz. Pytanie nasuwa się samo: które są najkorzystniejsze? Z których warto korzystać?

Czytaj dalej Jak sfinansować rozwój firmy?

Efektywność szkolenia

Jak każde działania biznesowe, tak i szkolenia, kursy powinny dawać pracodawcy efekty. Zamawiający szkolenie mają niekiedy twarde, finansowe oczekiwania wobec efektów szkolenia.

 

Czy jednak takie wymagania są do zrealizowania? Sprawa jest bardziej złożona.

Czytaj dalej Efektywność szkolenia