Skuteczny marketing odwołuje się do emocji zamiast do rozsądku

Przeciętnie konsumenci są narażeni na ponad 5000 reklam dziennie . Spośród tych 5000 reklam tylko około 12 zrobi wrażenie na przeciętnym konsumenta. Jak Twoja firma może wyróżnić się wśród bałaganu?

Czytaj dalej Skuteczny marketing odwołuje się do emocji zamiast do rozsądku

Czy masz to, co trzeba by być wielkim przywódcą?

Lider nie goni za sukcesem, ponieważ wie, że pogoń jest nieskończona. Nie obchodzi go, co myślą inni, bo wie, że sąd zabija wzrost. Przywódca nie martwi się, jak ma zamiar sprawić, aby coś się wydarzyło, ponieważ skupił się na tym, co doprowadza go to do znalezienia sposobu.

Czytaj dalej Czy masz to, co trzeba by być wielkim przywódcą?

Sekrety rozwoju Twojej firmy

Właściciele firm mają dużo celów, gdy rozpoczynają własną działalność, w tym szybki wzrost i uznanie dla ich nowego przedsięwzięcia. Ale szybki sukces nie jest często standardem: nie ma specyficznego „specjalnego sosu”, który można dodać do przepisu w celu uzyskania bezzwłocznego rezultatu i nic nie jest gwarantowane.

Istnieją aczkolwiek metody, aby uzyskać etapy postępu, które mogą przyczynić się do sukcesu.

Czytaj dalej Sekrety rozwoju Twojej firmy

Motywacja do pracy

Praca zajmuje całkiem sporą część naszego życia. Osoby, które mają dobrą pracę, są nią często tak zaabsorbowane, że często nawet nie wiedzą, kiedy minął ośmiogodzinny dzień pracy. Podobny stopień zaangażowania często występuje u osób prowadzących własną działalność.

Czytaj dalej Motywacja do pracy

Efektywne techniki sprzedaży

Co sprawia, że niektórzy handlowcy, sprzedawcy odnoszą nadzwyczajne sukcesy w pracy, inni zaś muszą zadowolić się średnimi wynikami swojej sprzedaży? Czy to tylko materia indywidualności i charyzmy, bądź właściwie drobiazgowo wypracowanej taktyki sprzedaży, pracy kupca?

Kształtowanie kompetencji umiejętności handlowca to w firmie jest ważnym elementem w strategii rozwoju organizacji,  w końcu to sprzedawcy generują przychody, zyski dla przedsiębiorstwa. Celem staje się umiejętność wykorzystywanie efektywnych technik w sprzedaży w tym celu należy wykorzystywać szkolenia które dają nie tylko teorie ale dają możliwość ćwiczeń z zastosowania metod sprzedaży.

Czytaj dalej Efektywne techniki sprzedaży

Szkolenia, nisza edukacyjna potrzebna gospodarce.

Edukacja szkolna i studia nie zapewniają w dużej części praktycznych kwalifikacji. Ludzie coraz częściej uczęszczają na rozmaite szkolenia, które można uznać za bardzo dochodowy biznes. Szkolenia po prostu uzupełniają niszę edukacyjną i dla niektórych osób są jedyną drogą do awansu. Szkolenia organizowane są w większości w małych grupach. Nastawienie czysto praktyczne i bardzo duże kwalifikacje prowadzących sprawiają, że na szkolenia chętnie się uczęszcza.

Czytaj dalej Szkolenia, nisza edukacyjna potrzebna gospodarce.

Jak sfinansować rozwój firmy?

Prowadzenie firmy, szczególnie na początku, to pasmo przewidzianych i nieprzewidzianych wydatków oraz niewielkich zysków. Z reguły nie wystarczają one na sfinansowanie rozwoju firmy, nie pozwalają na inwestycje, które mogłyby rozwinąć firmę. Z tego powodu wielu przedsiębiorców staje przed problemem pozyskania środków finansowych, pozwalających sfinansowanie zaplanowanych inwestycji. W zasadzie problemem to nie jest – istnieje wiele możliwości pozyskania środków z zewnątrz. Pytanie nasuwa się samo: które są najkorzystniejsze? Z których warto korzystać?

Czytaj dalej Jak sfinansować rozwój firmy?

Czym jest rozwój osobisty?

Jak rozumiany jest rozwój osobisty? Czym jest rozwój osobisty?

Definicja pojęcie rozwój osobisty można rozumieć na wiele sposobów, jednak zwykle rozwój osobisty to wszelkie działania i odpowiedzi prowadzą do rozwoju własnych umiejętności, kompetencji do podejmowania efektownych działań, ukierunkowanych na realizację określonego celu.

Czytaj dalej Czym jest rozwój osobisty?

Efektywność szkolenia

Jak każde działania biznesowe, tak i szkolenia, kursy powinny dawać pracodawcy efekty. Zamawiający szkolenie mają niekiedy twarde, finansowe oczekiwania wobec efektów szkolenia.

 

Czy jednak takie wymagania są do zrealizowania? Sprawa jest bardziej złożona.

Czytaj dalej Efektywność szkolenia