Skuteczny marketing odwołuje się do emocji zamiast do rozsądku

Przeciętnie konsumenci są narażeni na ponad 5000 reklam dziennie . Spośród tych 5000 reklam tylko około 12 zrobi wrażenie na przeciętnym konsumenta. Jak Twoja firma może wyróżnić się wśród bałaganu?

Czytaj dalej Skuteczny marketing odwołuje się do emocji zamiast do rozsądku

Czy masz to, co trzeba by być wielkim przywódcą?

Lider nie goni za sukcesem, ponieważ wie, że pogoń jest nieskończona. Nie obchodzi go, co myślą inni, bo wie, że sąd zabija wzrost. Przywódca nie martwi się, jak ma zamiar sprawić, aby coś się wydarzyło, ponieważ skupił się na tym, co doprowadza go to do znalezienia sposobu.

Czytaj dalej Czy masz to, co trzeba by być wielkim przywódcą?

Sekrety rozwoju Twojej firmy

Właściciele firm mają dużo celów, gdy rozpoczynają własną działalność, w tym szybki wzrost i uznanie dla ich nowego przedsięwzięcia. Ale szybki sukces nie jest często standardem: nie ma specyficznego „specjalnego sosu”, który można dodać do przepisu w celu uzyskania bezzwłocznego rezultatu i nic nie jest gwarantowane.

Istnieją aczkolwiek metody, aby uzyskać etapy postępu, które mogą przyczynić się do sukcesu.

Czytaj dalej Sekrety rozwoju Twojej firmy

Rozwój, czyli droga w nieznane

Współczesny świat zbudowany jest na rozwoju. Postęp technologiczny widoczny jest gołym okiem, a ludzkość stawia na poszerzanie swojej wiedzy o świecie. Także tym bardzo odległym, czego najlepszym dowodem są próby osiedlenia się na Marsie. Świat, w skali ogólnoludzkiej, idzie do przodu.

Czytaj dalej Rozwój, czyli droga w nieznane

Twój rozwój osobisty stanął w miejscu?

Studia skończone kilka lat temu i to z zakresu, w którym próżno szukać pracy, a Ty wciąż tkwisz w tej samej, beznadziejnej firmie, bez szans na awans czy podwyżkę? To jasny sygnał, że twój rozwój osobisty zatrzymał się w miejscu, z którego ciężko jest się wydostać. Czas to zmienić.
Czytaj dalej Twój rozwój osobisty stanął w miejscu?

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Pomyśl o szkoleniach informatycznych.

Siłę stereotypów trudno jest przełamać i właśnie dlatego w branży IT pracują głównie mężczyźni, ale bez obaw, to się niedługo zmieni. Musi się zmienić, bo braki kadrowe w branży informatycznej nadal są ogromne, a środowisko obecnych specjalistów hermetyczne i niepodzielne. Nie da się przez lata pracować na kilku etatach czy brać udział w kilku projektach, prędzej czy później każdy specjalista powie pass, poprosi o wsparcie w postaci stażysty, młodszego specjalisty czy freelancera.

Czytaj dalej Chcesz zmienić pracę na lepszą? Pomyśl o szkoleniach informatycznych.

Motywacja do pracy

Praca zajmuje całkiem sporą część naszego życia. Osoby, które mają dobrą pracę, są nią często tak zaabsorbowane, że często nawet nie wiedzą, kiedy minął ośmiogodzinny dzień pracy. Podobny stopień zaangażowania często występuje u osób prowadzących własną działalność.

Czytaj dalej Motywacja do pracy